Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 06:30:18

У Чернігові “Батьківщина” провела збори депутатів всіх рівнів. ФОТО

21.10.2013   12:33Агенцiя

19 жовтня в м. Чернігові відбулися збори депутатів всіх рівнів Чернігівської області від об’єднаної опозиції.

В зборах взяло участь 208 депутатів місцевих рад з усіх районів області, а також депутати Чернігівської обласної та міської ради. Також в зборах взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич та народні депутати України Тетяна Слюз та Руслан Князевич.

В ході зібрання депутати прозвітували про свою роботу, обговорили питання щодо завершення процесу об’єднання демократичних опозиційних сил, подальшої злагодженої роботи депутатів в об’єднаних фракціях ВО “Батьківщина”, а також активізації роботи депутатських фракцій напередодні Президентської виборчої кампанії.

На початку заходу голова Чернігівської обласної партійної організації, голова фракції “Батьківщина” в обласної раді Олександр Кодола проінформував присутніх щодо роботи фракції в обласній раді та щодо завершення об’єднавчих процесів в області.

Народний депутат та голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич зазначила, що потрібно об’єднуватися та працювати спільними зусиллями. “Нині політична ситуація така, що лише об’єднання дозволить нам побороти діючий режим. Неможливо поліпшити одну сферу суспільства, якщо не зміняться пріоритети влади. Лише зміна підходів до наповнення і розподілу державного бюджету можуть створити умови для реальних змін на краще”, – зазначила Лілія Гриневич.

Щодо стану освіти та її якості, депутат відзначила: “Для цієї влади освіта не становить пріоритету, навпаки, вона зацікавлена у її занепаді, бо неосвіченим суспільством набагато легше керувати. Дуже шкодить освіті також те, що немає наступності в освітній політиці при зміні влади в державі. Галузь перебуває майже в постійному стресі. Кожна влада втілює свої реформи, дуже часто не узгоджені з суспільством”.

На засіданні було відзначено, що об’єднавчі процеси в опозиційному таборі доходять свого логічного завершення. Метою було створення єдиної опозиційної сили, перш за все, проти режиму Януковича. Народні депутати закликали до об’єднання, оскільки процес об’єднання опозиційних сил якісно змінить партію, дозволить консолідувати зусилля і об’єднати весь спектр опозиційних сил.

В кінці заходу Олександр Кодола звернувся до присутніх: “Колеги, перед нами стоять важливі завдання напередодні Президентської виборчої кампанії. Сподіваюся, що спільними зусиллям нашої партійної команди, депутатів всіх рівнів ми зможемо досягти потрібного нам результату – перемоги на Президентських виборах Юлії Володимирівни Тимошенко”.

Прес-служба Чернігівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини