Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 08:55:16

Чернігів. Відбулось засідання президії Громадської ради

19.10.2013   14:17

17 жовтня відбулось засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Перший заступник голови Громадської ради Наталія Проскуріна поінформувала членів президії про спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, куди були запрошені представники Громадської ради при облдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання щодо проблем сміттєзвалищ, законності їх існування та впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення області.

Члени президії прийняли рішення звернутися до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з нагадуванням про необхідність оперативної підготовки відповідного пакету документів для включення питання “Про створення Регіонального ландшафтного парку „Ялівщина”” до порядку денного чергової сесії обласної ради.

Голова комітету з питань збереження та використання культурної спадщини Тамара Петрова доповіла про підготовку засідання за “круглим столом” з обговорення ідеї створення окремого підрозділу облдержадміністрації з охорони та збереження культурної спадщини, яке заплановано провести 30 жовтня. Також було вирішено провести в кінці року прес-конференцію про підсумки роботи Громадської ради у 2013 році.


Громадська рада при Чернігівській ОДА

Останні новини Чернігівщини

24 червня - Міжнародний день феї

24 червня - Міжнародний день феї 07:12

Феї (fairy, fae, feerie) «прийшли» в наше життя з німецького і кельтського фольклору.

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини