Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:23:03

Участю в Благодійному вечорі в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті обласна організація Партії регіонів розпочала акцію “Від серця до серця”

15.10.2013   07:12Агенцiя

11 жовтня до Ніжинського дитячого будинку-інтернату завітало багато гостей – їх усіх зібрав Благодійний вечір, який вперше проводився в стінах закладу за сприяння Благодійного фонду Світлани Лукач.

Мета заходу – збір коштів (50 тисяч гривень) для фінансування проекту придбання реабілітаційного обладнання для дітей з особливими потребами. Тож усі, кому небайдужа їх доля, та хто має бажання допомогти, долучилися до справи.

Від імені голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка та депутатів обласної ради, які представляють фракцію Партії регіонів, підтримку заходу висловив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

Він відзначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента “Діти – майбутнє України” в області здійснюються заходи, спрямовані на покращення якості життя людей з особливими потребами, максимальну інтеграцію їх до всіх сфер суспільного життя. Посилена увага приділяється вдосконаленню процесів реабілітаційних послуг дітям, зокрема, ранньому виявленню і своєчасній медико-соціальній допомозі, забезпеченню їх необхідними засобами реабілітації.

“Враховуючи те, що на Чернігівщині є значна кількість людей, які потребують підтримки не тільки держави, а й усього суспільства – ветерани війни, інваліди, дітки з особливими потребами – обласна організація Партії регіонів конкретною фінансовою участю в цьому проекті покладає початок реалізації на території всієї області благодійної акції “Від серця до серця””, – сказав Микола Стрілець.

Він закликав присутніх представників різних політичних партій об’єднати зусилля задля підтримки дітей з особливими потребами та вирішення інших проблемних питань області.

“У нас спільна мета – робити все можливе, щоб наша держава була економічно стабільною, незалежною, сильною, якою кожний громадянин міг би гордитися та відчувати захищеність і впевненість у майбутньому”“, – наголосив він.

Гості оглянули виставку творчих робіт та малюнків вихованців закладу, взяли участь у ярмарці-продажу виробів, виготовлених дітками, переглянули концерт.
 

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».