Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:10:51

У Чернігові з 5 жовтня почнеться опалювальний сезон у житлових будинках

04.10.2013   13:08

Опалювальний сезон 2013-2014 років у Чернігові розпочнеться з 5 жовтня у зв'язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 градусів С. Відповідне розпорядження сьогодні підписав міський голова Олександр Соколов.

"Керівникам ПАТ "Облтеплокомуненерго", Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "ТехНова", ПП "Спеціальна енергетична компанія", ПАТ "Чернігівгаз", підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, розпочати опалювальний сезон 2013-2014 років і подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря житловому фонду, кооперативним житловим будинкам, об'єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків, приватному житловому фонду, а також відомчому житловому фонду підприємств і установ з 00 годин 5 жовтня 2013 року", - сказано в документі.

Опалювальний сезон для споживачів, що користуються індивідуальним газовим опаленням, встановлено з 00 годин 5 жовтня 2013 року до 15 квітня 2014 року.

Також керівникам житлово-експлуатаційних підприємств, об'єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків та іншим організаціям спільно з теплопостачальними організаціями рекомендовано провести роз'яснювальну роботу з боржниками щодо необхідності розрахунків за спожиті газ, опалення, гаряче водопостачання та інші комунальні послуги.

В управлінні ЖКГ міської ради вважають доречним, що опалювальний сезон у місті розпочнеться у вихідний день, оскільки переважна більшість чернігівців буде вдома, що допоможе уникнути критичних ситуацій під час початку подачі теплоносіїв.

Нагадаємо, що для закладів соціальної сфери обласного центру Чернігівщини опалювальний сезон розпочався з 1 жовтня.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.