Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 04:08:54

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у вересні 2013 року

04.10.2013   11:57Агенцiя

Протягом вересня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 150 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 92 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 74.

boloto

boloto

За результатами перевірок  складено 144 протоколи про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 133 особи. Матеріали 11-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено 2 кримінальні справи.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,687 тис.грн., стягнуто 24,701 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб. Накладено штрафів на суму 10,234 тис.грн., стягнуто 11,594 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 36 осіб. Накладено штрафів на суму 5,117 тис.грн., стягнуто 4,012 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 3,587 тис.грн., стягнуто 2,584 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 2,023 тис.грн., стягнуто 2,822 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у вересні, пред’явлено 22 претензії та позовів за екологічні збитки на загальну суму 95,852 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 1819,031 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства у вересні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 2-х об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про відходи”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6320 одиниць пересувних транспортних засобів та 3526 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 51622,8 тон вантажів та радіологічний контроль 270271 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 510 грн.

Громадський контроль у  галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У вересні здійснено 4 спільних рейд-перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.