Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 06:36:57

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у вересні 2013 року

04.10.2013   11:57Агенцiя

Протягом вересня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 150 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 92 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 74.

boloto

boloto

За результатами перевірок  складено 144 протоколи про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 133 особи. Матеріали 11-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено 2 кримінальні справи.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,687 тис.грн., стягнуто 24,701 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб. Накладено штрафів на суму 10,234 тис.грн., стягнуто 11,594 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 36 осіб. Накладено штрафів на суму 5,117 тис.грн., стягнуто 4,012 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 3,587 тис.грн., стягнуто 2,584 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 2,023 тис.грн., стягнуто 2,822 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у вересні, пред’явлено 22 претензії та позовів за екологічні збитки на загальну суму 95,852 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 1819,031 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства у вересні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 2-х об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про відходи”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6320 одиниць пересувних транспортних засобів та 3526 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 51622,8 тон вантажів та радіологічний контроль 270271 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 510 грн.

Громадський контроль у  галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У вересні здійснено 4 спільних рейд-перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.