Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 12:30:45

“Круглий стіл” на тему “Здійснення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах”

28.09.2013   09:53Агенцiя

Шляхи вирішення цих та інших завдань Глави держави у сфері попередження соціального сирітства обговорювали учасники засідання за “круглим столом” на тему “Здійснення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах”, який пройшов 26.09.2013 року.

Захід відбувся за ініціативи служби у справах дітей облдержадміністрації, у приміщенні обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Участь у ньому прийняли представники Департаментів облдержадміністрації: сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації, кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в області, служб у справах дітей Чернігівської райдержадміністрації, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, Чернігівського міського та Чернігівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, Чернігівського обласного відділення Дитячого фонду України, громадського об’єднання інвалідів “Шанс”, Громадської гуманітарної ради при облдержадміністрації.

У ході засідання було обговорено питання взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та інститутів громадського суспільства в напрямку виявлення та надання допомоги дітям, які опинились у складних життєвих обставинах та шляхів покращення діяльності у цій сфері, зокрема учасниками круглого столу було висловлено пропозиції щодо ширшого залучення представників громадських організацій до заходів з профілактики соціального сирітства, надання підтримки дітям із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.


Служба у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини