Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 05:49:15

Використання прапора Європи в Україні: перспективи Чернігова

26.09.2013   16:14

Саме це питання обговорювалось сьогодні в дискусійному клубі «Експертна думка». Круглий стіл організували представники Української школи політичних студій, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та дискусійний клуб «Експертна думка».

Засідання відбулось за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Кейса Кломпенхауера, депутатів Чернігівської міської ради, представників громадських організацій, політичних партій та засобів масової інформації.

Головна мета цього заходу – поінформувати громадський актив міста Чернігова про ініціативу з підняття прапору Європи поряд із Державним прапором під час офіційних заходів та державних свят.

Ще у травні 2013 року таку пропозицію висловив депутат Сумської міської ради із фракції «Рідне місто». Її було підтримано та прийнято відповідне рішення. На даний час ініціатива поширилась 12 містами України. На рівні органів місцевого самоврядування прийнято відповідні рішення. Особливою активністю в поширенні цього символічного проекту вирізняються випускники Української школи політичних студій Ради Європи.

Учасники заходу зійшлись на думці, що прийняття Чернігівською міською радою відповідного рішення – це велика можливість приблизитись до європейського, кращого способу життя. «Це символічний крок перед підписанням Угоди про асоціацію з Європейським союзом» - наголосив Посол Кейс Кломпенхауер.

 
Довідково: Європейський прапор – це єдина емблема Європейської Комісії, виконавчого органу ЄС. На ньому зображено коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі, що являє собою ідеал об’єднання народів Європи та символізує довершеність, повноту та єдність. Прапор залишається незмінним протягом багатьох років, незважаючи на розширення ЄС.

Останні новини Чернігівщини

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко 19:50

Політична партія «Рідний дім» висуватиме свого кандидата по 206 округу. Про це сказав міський голова Чернігова та лідер партії Владислав Атрошенко.

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень 18:29

Школярі за проїзд будуть платити 5 гривень весь рік, а пенсіонери матимуть можливість їздити за 6 гривень з 9 до 16 години.

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі 18:27

З 12 по 13 жовтня у Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження 18:02

На Чернігівщині зростає кількість нових випадків Covid-19. Водночас більшає захворілих, які потребують стаціонарного лікування.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19 17:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 жовтня в області зафіксовано 237 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини