Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 13:30:56

Привітання Валерія Дубіля з Днем міста

20.09.2013   10:27Агенцiя

Дорогі мої чернігівці! Шановні визволителі нашого рідного міста Чернігова!


70 років минуло відтоді,  коли древня чернігівська земля святкує своє друге народження.

Доземно вклоняюся воїнам-визволителям славного Чернігова. Дякую кожному, хто творить славетну історію нашого древнього міста, свято оберігає надбання предків і збагачує традиції, розбудовує і звеличує його. Від щирого серця бажаю миру й любові кожній чернігівській родині.

Нехай цей день об'єднає усіх, кому дорогі чернігівські вулиці, сквери, парки, храми, героїчне минуле і непросте сьогодення.

Нехай з року в рік наше рідне місто стає комфортнішим і заможнішим. Саме цього прагнули наші предки. Переконаний, про таке майбутнє чернігівців мріяли восени 1943 року воїни-визволителі.

Дорогі мої  земляки, Чернігів прекрасний  в усіх його проявах. Та головна його окраса - це ви, його жителі.

Лише завдяки  нашій спільній любові, небайдужості Чернігів може стати справжнім європейським містом, аби кожного дня ми могли ним пишатися.

Зі святом вас, дорогі чернігівці!

З днем народження, любий Чернігів!

З повагою  народний депутат України Валерій  ДУБІЛЬ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини