Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:20:56

Головна проблема бюджетників - казначейство, яке не дає можливості користуватися грошима?

19.09.2013   19:32Агенцiя

Таку думку висловив депутат обласної ради Ярослав Демченков.

- Державна казначейська служба паралізувала роботу практично всіх закладів та установ, які мають відношення до фінансування за рахунок бюджетних коштів. Особливо потерпають медики, освітяни та працівники місцеві органи влади.Ідіотизм ситуації у тому, що гроші є лише на паперах. До сплати приймають, але не сплачують, та не дозволяють користуватись грошима місцевих бюджетів, - каже депутат.

Наприклад, у Чернігівській області фінансується 29 з 73 обласних програми, які повинні стимулювати розвиток у різних секторах. Але навіть 29 програм фінансуються частково та із затримками. Під загрозою медичні програми, діти, освіта, спорт, містобудівництво, розвиток підприємництва тощо.

На 2013 рік депутати обласної ради у бюджеті передбачили придбати 5 автобусів, це при необхідних 80. Але і ці п’ять невідомо коли почнуть возити дітей. "Під час засідання Чернігівської обласної ради директор фінансового департаменту Чернігівської облдержадміністрації не зміг сказати коли буде придбані автобуси, чи взагалі будуть. Також складною стала відповідь щодо заборгованості по заробітній платі. Казначейство тримає всіх у невизначеності", - пояснює Ярослав Демченков.

За його словами депутати обласної ради, які активно відстоювали Партію регіонів, розводять руками та дивуються ситуації. Підрядні організації, які обслуговують бюджетні установи, відмовляються або дуже неохоче беруться до виконання робіт за державні кошти.

- Я звернувся до народних депутатів України з проханням у п’ятницю на День Уряду у Верховній Раді розпитати голову Державної казначейської служби з цього питання, - зазначив депутат.

До теми:

П'ята частина депутатів облради не вийшла з відпустки. ВІДЕО

 

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини