Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 07:46:55

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Чернігівської обласної ради

13.09.2013   09:27

12 вересня начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко провів семінар-нараду з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради.

На нараді було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I півріччя 2013 року та обговорено заходи по виконанню показників фінансових планів за 9 місяців поточного року та по підведенню підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік.

З першого питання поінформував Володимир Сидоренко, який, зокрема, зазначив, що протягом 1 півріччя фінансово-господарську діяльність здійснювали 14 комунальних підприємств обласної ради, а в стадії ліквідації перебували 2 підприємства.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в 1 півріччі обсяги виробленої ними продукції склали 174 млн. 425,1 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” –122 млн. 686 тис. грн. та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 40 млн. 002,1 тис. грн.

За словами керівника управління комунального майна, за звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 594,4 тис. грн.

Про результати роботи за цей період звітували керівники та спеціалісти комунальних підприємств Чернігівської обласної ради.

Начальник аналітичного відділ управління комунального майна Володимир Рябчун розповів про підведення підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік. Зокрема, він підкреслив, що загалом на 2014 рік запланована сума загальних доходів по всіх підприємствах становить – 324 млн. грн., що більше від очікуваних доходів у поточному році на 4,7%, при цьому заплановано отримати чистого прибутку в сумі 1 млн. 532 тис. грн., спрямувати на капітальні інвестиції – 2 млн. 45 тис. грн.

Підвів підсумки семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко. Також він привітав з наступаючими професійними святами представників колективів КП “Ліки України” та КП “Чернігівоблагроліс”.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини