Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 17:34:47

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Чернігівської обласної ради

13.09.2013   09:27

12 вересня начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко провів семінар-нараду з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради.

На нараді було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I півріччя 2013 року та обговорено заходи по виконанню показників фінансових планів за 9 місяців поточного року та по підведенню підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік.

З першого питання поінформував Володимир Сидоренко, який, зокрема, зазначив, що протягом 1 півріччя фінансово-господарську діяльність здійснювали 14 комунальних підприємств обласної ради, а в стадії ліквідації перебували 2 підприємства.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в 1 півріччі обсяги виробленої ними продукції склали 174 млн. 425,1 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” –122 млн. 686 тис. грн. та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 40 млн. 002,1 тис. грн.

За словами керівника управління комунального майна, за звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 594,4 тис. грн.

Про результати роботи за цей період звітували керівники та спеціалісти комунальних підприємств Чернігівської обласної ради.

Начальник аналітичного відділ управління комунального майна Володимир Рябчун розповів про підведення підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік. Зокрема, він підкреслив, що загалом на 2014 рік запланована сума загальних доходів по всіх підприємствах становить – 324 млн. грн., що більше від очікуваних доходів у поточному році на 4,7%, при цьому заплановано отримати чистого прибутку в сумі 1 млн. 532 тис. грн., спрямувати на капітальні інвестиції – 2 млн. 45 тис. грн.

Підвів підсумки семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко. Також він привітав з наступаючими професійними святами представників колективів КП “Ліки України” та КП “Чернігівоблагроліс”.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.