Голова облдержадміністрації відвідав ДП “Семенівське лісове господарство”
12 вересня напередодні Дня працівника лісу голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник відвідали ДП “Семенівське лісове господарство”, яке є одним з основних бюджетоутворюючих підприємств району.
![](/uploads/5775-m.jpg)
Основними напрямками діяльності є вирощування біологічно стійких насаджень, забезпечення народного господарства і населення деревиною та продукцією з неї, підтримання єкологічної цінності і функцій лісів.
Щорічно на підприємстві проводять лісовідновлювальні та лісокультурні роботи по залісненню малопродуктивних земель, виведених із сільськогосподарського користування. Кожного року на таких землях створюється біля 80 га захисних лісових насаджень.
В лісгоспі є 19 об’єктів природно-заповідного фонду, мисливське господарство площею 19,2 тис.га. Коллектив ДП „Семенівський лісгосп” налічує 320 працівників, які соціально захищені, отримують гідну заробітну плату.
Велика увага на підприємстві приділяється впровадженню прогресивних природно-зберігаючих технологій, таких як збереження та сприяння природному поновленню на лісосіках, трелювання колесними тракторами, проведення поступових і добровільно-вибіркових видів рубок замість суцільних. Підприємство тісно співпрацює з науковцями Придеснянської науково-дослідної станції по боротьбі з єрозією грунтів і в своїй роботі користується їх рекомендаціями. В лісопромисловому виробництві впроваджуються передові методи деревообробки, направлені на поглиблену переробку деревини.
Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник разом з учнями шкільного лісництва здійснили екскурсію екологічною стежкою, оглянули техніку, що використовується в лісогосподарському виробництві.
Учням шкільного лісництва очільник області подарував комп’ютер.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.