В Апеляційному суді Чернігівської області розпочато обмін електронними документами між судом та учасниками судового процессу
Шановні учасники судового процессу (кримінального провадження)!
В Апеляційному суді Чернігівської області розпочато обмін електронними документами між судом та учасниками судового процессу (кримінального провадження), зокрема надсилання:
– судових рішень електронною поштою (паралельно з документами в паперовому вигляді);
– текстів судових повісток за допомогою SMS-повідомлень.
Мета нововведення – забезпечення своєчасного отримання учасниками судового процесу (кримінального провадження) повісток, повідомлень та інших документів під час розгляду судових справ.
1. Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді, в тому числі копій судових рішень, необхідно зареєструватись в системі обміну електронними документами на домені mail.gov.ua та подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку можна роздрукувати самостійно на офіційному веб-порталі „Судова влада України”, або отримати безпосередньо в суді. Процесуальні документи будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану в домені mail.gov.ua електронну адресу.
2. Для отримання тексту судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення учаснику судового процесу (кримінального провадження) потрібно подати до суду заявку про отримання судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення. Форму заявки можна роздрукувати самостійно на офіційному веб-порталі „Судова влада України”, або отримати безпосередньо в суді. Текст судової повістки буде надсилатися учаснику судового процесу (кримінального провадження), на його номер мобільного телефону, вказаний в заявці. У випадку зміни номеру мобільного телефону чи за наявності обставин, які перешкоджають (перешкоджатимуть) отриманню тексту судової повістки шляхом SMS-повідомлення, учасник судового процесу (кримінального провадження) повинен невідкладно подати до суду заяву про зміну порядку здійснення судового виклику.
Пропонуємо всім бажаючим приєднатися до зручного, швидкого та доступного способу отримання текстів судових повісток та судових рішень!
Отримати консультації ви можете телефоном (0462)67-62-95.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.