Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:30:14

Питання безпеки та організації дорожнього руху обговорили в Чернігівській міськраді

20.08.2013   10:21

У Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось засідання постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У її роботі також взяли участь представники ДАІ міста та Чернігівської області, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради та депутати міської ради.

До порядку денного внесено п’ять питань:

- Щодо дозволу на проведення будівельних робіт по вул. Князя Чорного, 9 з тимчасовим перекриттям руху автотранспорту від вул. Кирпоноса до Комсомольської.

- Щодо включення до паспорту міського автобусного маршруту № 24 «Вокзал – Півці» додаткової зупинки «На вимогу» в районі перехрестя вулиць Михалевича та Єськова, шляхом встановлення додаткових дорожніх знаків та без облаштування зупиночного комплексу.

- Щодо заборони руху вантажних автомобілів та встановлення відповідних дорожніх знаків на вул. Механізаторів.

- Щодо вжиття заходів для відновлення обладнання кінцевої зупинки міського автобусного маршруту № 31 на вул. Ціолковського.

- Щодо вжиття додаткових заходів для підвищення безпеки дорожнього руху пішоходів через обладнаний нерегульований пішохідний перехід біля ЗНЗ № 4 на перехресті вулиць Толстого – Антонова-Овсієнка, шляхом встановлення примусових обмежувачів швидкості руху автомобільного транспорту на вул. Толстого. Дане питання потребує якнайшвидшого вирішення, адже незабаром початок нового навчального року. На цьому наголосив С. Андрос.

Всі питання, внесені на розгляд комісії, розглянуто. Відповідним службам надано доручення щодо вжиття необхідних заходів для належного вирішення поставлених проблем.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.