Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 21:01:38

Зменшення енергоспоживання і підвищенні рівня енергоефективності економіки області – головне завдання влади

20.08.2013   07:33

Питання раціонального використання енергоресурсів актуальне, як в Україні, так і в цілому світі. Президент України Віктор Янукович наголошує, що оптимізація енергопостачання та енергоспоживання відіграватиме важливу роль у процесі соціально-економічної модернізації. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 19 серпня під час наради з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

“На Чернігівщині постійно працюють над модернізацією системи енергоспоживання. За рахунок модернізації та реконструкції виробничого обладнання на підприємствах агропромислового комплексу, харчової (переробної) промисловості вдалося значно покращити енергоефективність економіки області”, – зауважив він.

За словами Віктора Геращенка, протягом останніх трьох років проведено роботу з реконструкції з встановленням сучасного котельного обладнання на 75-и об’єктах, в тому числі на 56-ох котельнях бюджетної сфери. На 32-х з них встановлено сучасне твердопаливне котельне обладнання.

Крім того, на підприємствах теплоенергетики постійно проводиться робота щодо зменшення втрат теплової енергії.

Зменшення частки природного газу в паливному балансі області продовжується й у поточному році. За рахунок інвестицій на об’єктах соціальної сфери встановлюються сучасні твердопаливні котельні.

Наразі опрацьовується питання організації виробництва теплової та електричної енергії з використанням місцевих видів палива, введення в експлуатацію газотурбінних установок з використанням біогазу сміттєзвалищ в якості палива тощо.

“Ми й надалі працюватимемо у напрямку зменшення частки дорогих енергоресурсів у паливному балансі області. Розширюватимемо можливості використання місцевого палива, наприклад, фрезерного торфу, відходів деревини. Вже цього року на обладнання сучасних котелень, які працюватимуть на твердому паливі, плануємо направити з різних джерел понад 15 млн грн.”, – наголосив Віктор Геращенко.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.