Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 01:25:28

Відбулась чергова 42 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

19.08.2013   08:02Агенцiя

Порядок денний сесії включав розгляд 28 проектів рішень, доповідь заступника начальника МВ УМВС України у Чернігівській області Матяха С.М. “Про криміногенну ситуацію в м. Ніжині”, та депутатські запити.

Більшість проектів рішень мали загально місцевий характер. Це питання що стосувалися бюджету міста, земельні питання, присвоєння адрес та ін.. Розглядалися також і соціальні питання. Наприклад, проект рішення “Про внесення змін до рішення 36 сесії міської ради 6 скликання від 28 грудня 2012 року “Про бюджетні програми місцевого значення” який затверджує міську цільову програму “Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет” був підтриманий одноголосно без додаткового обговорення. Проект рішення “Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії шостого скликання від 29 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина та штатної чисельності працівників центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина” після виступу директора центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів С.В.Ярошенко теж нікого не залишив байдужим. Рішення було прийнято та затверджено.

Інформація заступника начальника МВ УМВС мала всебічний та ґрунтовний характер. Зокрема на фоні недостатнього кадрового забезпечення все ж було відмічено пониження загального рівня злочинності у місті. Матяху С.М. було поставлено ряд запитань від депутатів місцевої ради. Кожне питання було обговорене. Деякі з них, за словами Сергія Михайловича, будуть розглянуті на оперативних нарадах і враховані в подальшій роботі.

В день сесії у місті проводилася акція громадського протесту ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького”. Варто підкреслити, що депутати міської ради проявили уважність та толерантність до учасників протесту, дозволивши перервати сесію і надати слово представникам акції, прийнявши інформацію до відома. Після виступу, учасники акції висловили подяку секретарю міської ради О.В. Кірсанову та решті депутатів міської ради за надане слово та покинули залу.

Під кінець сесії секретар міської ради Олег Кірсанов оголосив про розширення фракції, а саме включення додаткових членів П’ятковського Олександра Івановича та Діденка Віктора Миколайовича. Тепер фракція “Партії регіонів” включає 17 членів із 49 депутатів міської ради.


Відділ з питань внутрішньої політики виконкому Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.