Хід виконання Указу Президента України “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії” проаналізовано на виїзній нараді у Корюківському районі
З метою вшанування пам’яті тисяч мирних людей, загиблих у м. Корюківка, Президент України Віктор Янукович Указом від 22 вересня 2011 року “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії” визначив основні напрямки роботи у даному напрямку. Зокрема, передбачено низку заходів з відзначення роковин цієї сумної події.
16 серпня під час виїзної наради у м. Корюківка під головуванням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка обговорено підготовчі заходи з будівництва Музейно-меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами у м. Корюківка, організацію роботи щодо виконання творчої частини комплексу тощо.
Як зазначив керівник області, на будівництво першої черги цього проекту з державного бюджету виділено 10 мільйонів гривень, які мають бути освоєні до кінця 2013 року.
“Наше завдання – до кінця року освоїти ці кошти для того, щоб у березні 2013 року проводити низку скорботних і пам’ятних заходів вже на оновленому будівництві комплексу”, – підкреслив Володимир Хоменко.
Також під час перебування у Корюківському районі голова обласної державної адміністрації ознайомився з підготовкою до нового навчального року Корюківської гімназії.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression