Посилюється контроль за порушниками митного законодавства
Державтоінспекція спільно з митницею розпочали на території області профілактичну акцію під умовною назвою “Митний контроль”. Організатори акції планують виявляти більше порушників порядку ввезення транспортного засобу із закордону.
Не всі автівки з іноземними номерами їздять Україною законно, переконані працівники митниці: багато з них або перевищили термін тимчасового перебування, або змінили власника без обов’язкового розмитнення і реєстрації в ДАІ, або ж взагалі незаконно ввезені із-за кордону.
Вже зараз в області працює три спеціальні стаціонарні пости – “Кіпті”, “Вертіївка”, “Новоселівка”, де шукають порушників митного режиму. Безпідставно – лише через наявність іноземних номерів – авто зупиняти не можна, але саме зараз триває й інша – вже роз’яснювальна – акція серед водіїв, а тому і привід для зупинки будь-якого автотранспорту є.
За цей рік на митному штрафмайданчику опинилося 15 затриманих автомобілів. Більше того – загальна сума нарахованих штрафів автовласникам за порушення митного режиму складає 357 тис. грн.
Ще одна новина: відтепер водію не треба возити до підрозділів ДАІ копії квитанцій про сплату штрафів, бо всі вірно заповнені квитанції автоматичного вносяться до єдиного електронного реєстру незалежно від місця сплати.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».