Микола Рудьковський потрапив у топ-20 найбагатших депутатів України
Журнал Forbes Україна склав рейтинг 20 найбагатших народних депутатів.
На 12 місці в цьому рейтингу опинився народний депутат Микола Рудьковський із капіталом в 261 млн.дол., обраний по 210 мажоритарному округу. Цікаво, що у минулому році Микола Миколайович із своїми статками був на 41 місці цього рейтингу.
Нинішній лідер рейтингу - засновник корпорації Roshen Петро Порошенко. За рік він збільшив свій статок на рекордні для депутатів-мільйонерів 60% - до $ 1,6 млрд. Зростання відбулося за рахунок поліпшення показників продажів і EBITDA Roshen, зокрема, за межами України, зазначає журнал Forbes Україна.
Однак, в день відкриття третьої сесії Верховної ради VII скликання Порошенко переміститься на другу позицію - після того, як присягу прийме Вадим Новинський, якого Центрвиборчком офіційно оголосив переможцем проміжних парламентських виборів по 224-му округу в Севастополі. Зі статками в $ 1,9 млрд засновник Smart Holding стане найбагатшим парламентарем.
Практично всі найбагатші депутати засідали у Верховній Раді минулого скликання.
На даний момент рейтинг депутатів-багатіїв виглядає так:


Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.