Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:21:18

Ялівщина, Шевченко і "Рідна країна" - мікс брифінгу Томенка і Дубіля

11.07.2013   15:59

11 липня в дискусійному клубі "Експерна думка" проходив брифінг на тему "Загальмувати процес створення РЛП «Ялівщина» владі не вдасться". У ньому взяли участь народні депутати Валерій Дубіль і Микола Томенко.

Тема Ялівщини вже досить стара для Чернігова і активно мусується і владою, і опозицією в ході виборчих перегонів або післявиборчих з’ясувань стосунків. Під час останніх громаду переконували обидві сторони, що все буде вирішено і все буде добре.

Але за словами Миколи Томенка, влада вирішує питання Ялівщини в такий собі "ієзуїтський спосіб: теоретично підтримувати громаду, а практично шукати зачіпки юридичні, правові та інші, щоб не створювати парк як того вимагає громада і закон". Далі народний обранець навів приклади документів, оцінив їх риторику та знову наголосив на тому, що міська влада гальмує процес створення ландшафтного парку в урочищі Ялівщина.

Закінчуючи свій виступ, Микола Володимирович наголосив: "Це непросте питання. Але ми все зробимо аби в Чернігові був парк. Ми не відступимося".

Валерій Дубіль у своєму виступі більше приділив уваги міському голові, звинувачуючи його у бажанні гальмувати всі необхідні процеси по Ялівщині, підмінюючи терміни і цільове призначення. Але вихід із ситуації, що склалалася на думку Валерія Дубіля тільки один: "Ми будемо робити все можливе, щоб замінити цю міську владу і міського голову". Головне, "щоб мер був гарним господарником", - вважає народний депутат.

Потім депутати швиденько перед камерами підписали законопроект про створення РЛП "Ялівщина". І на цьому ніби-то можна було б переходити до запитань. До речі ця частина зайняла 12 з половиною хвилин.

А от далі була велика промова Миколи Томенка майже на пігодини, у якій він розповідав про діяльність благодійного фонду "Рідна країна" і які гарні справи зроблені по виданню щоденників, альбомів Тараса Шевченка, популяризації його спадщини і т.д. Фактично цей великий виступ інформаційно перекрив перші 12 хвилин заявленого брифінгу. І не зрозуміло яким чином це стосувалося ландшафтного парку Ялівщина? Скоріш за все треба називати речі своїми іменами і цей захід присвятити діяльності фонду.

Коли нарешті, перейшли до запитань, то встигли задати тільки два. А потім виступаючі дуже швидко почали збиратися у справах.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини