Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 21:19:07

Підписано Декларацію про співдружність між громадами Чернігова та Познані

10.07.2013   16:24

В період із 7 по 13 липня у Чернігові перебуває делегація з м. Познань (Польща). Це представники архітектурного факультету Познанського технологічного університету - студенти та викладачі на чолі з професором Познанського університету Терезою Бардинською Бонеберг.

Співпраця Чернігова з містом Познань у різних сферах та між різними структурами триває ще з 2003 року. В лютому цього року в Чернігові проходив Міжнародний форум на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та тенденції», в якому взяли участь представники з м. Познань, і за результатами якого було прийнято Декларацію.

Саме в рамках заходів цієї Декларації проведено прес-конференцію, де висвітлено ініціативи мешканців Чернігова (Україна) та Познані (Польща), щодо підвищення іміджу Чернігова на міжнародному рівні та механізми сприяння Євроінтеграції України.

Так, начальник управління стратегічного розвитку та туризму Чернігівської міської ради Борис Атрощенко від імені міського голови Олександра Соколова щиро привітав представників польської делегації у нашому місті, розповів про перспективи його розвитку, особливо, туристичної галузі. «Міжнародне співробітництво є важливою складовою частиною стратегічного розвитку нашого міста. Розвиток туризму – дуже важливе питання для міської влади», - наголосив Б. Атрощенко.

В ході прес-конференції було поінформовано, що під час візиту студенти проходитимуть навчальну практику з метою підготовки матеріалів для розробки архітектурних проектів ревіталізації колишніх виробничих будівель та споруд. Також обговорено концепцію розвитку та облаштування Культурно-ділового центру «Познань» у Чернігові.

По закінченні заходу підписано Декларацію про співдружність між громадами міст Чернігова та Познань.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини