Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 18:53:14

Підписано Декларацію про співдружність між громадами Чернігова та Познані

10.07.2013   16:24

В період із 7 по 13 липня у Чернігові перебуває делегація з м. Познань (Польща). Це представники архітектурного факультету Познанського технологічного університету - студенти та викладачі на чолі з професором Познанського університету Терезою Бардинською Бонеберг.

Співпраця Чернігова з містом Познань у різних сферах та між різними структурами триває ще з 2003 року. В лютому цього року в Чернігові проходив Міжнародний форум на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та тенденції», в якому взяли участь представники з м. Познань, і за результатами якого було прийнято Декларацію.

Саме в рамках заходів цієї Декларації проведено прес-конференцію, де висвітлено ініціативи мешканців Чернігова (Україна) та Познані (Польща), щодо підвищення іміджу Чернігова на міжнародному рівні та механізми сприяння Євроінтеграції України.

Так, начальник управління стратегічного розвитку та туризму Чернігівської міської ради Борис Атрощенко від імені міського голови Олександра Соколова щиро привітав представників польської делегації у нашому місті, розповів про перспективи його розвитку, особливо, туристичної галузі. «Міжнародне співробітництво є важливою складовою частиною стратегічного розвитку нашого міста. Розвиток туризму – дуже важливе питання для міської влади», - наголосив Б. Атрощенко.

В ході прес-конференції було поінформовано, що під час візиту студенти проходитимуть навчальну практику з метою підготовки матеріалів для розробки архітектурних проектів ревіталізації колишніх виробничих будівель та споруд. Також обговорено концепцію розвитку та облаштування Культурно-ділового центру «Познань» у Чернігові.

По закінченні заходу підписано Декларацію про співдружність між громадами міст Чернігова та Познань.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини