Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 09:13:03

Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Дубіля

08.07.2013   15:48Агенцiя

Обласне видання «Біла хата» №26/858 від 27 червня 2013 року оприлюднило публікацію, в якій чернігівець Андрій Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Валерія Дубіля під час парламентських виборів 2012 року.

Виконавча служба змусила  відповідача Андрія Глабу виконати рішення суду і спростувати недостовірну інформацію, яку він поширював у друкованих засобах масової інформації проти Валерія Дубіля. А це понад 400 тисяч інформаційних листівок, зміст яких не відповідає дійсності і вважається наклепницьким.

Інформація, яку розповсюджував Глаба у Чернігові проти Валерія Дубіля під час виборчих перегонів минулого року – це суцільний наклеп. Це підтвердив суд трьох інстанцій, - прокоментував помічник-консультант народного депутата В. Дубіля Микола Миргородський. – Ми задоволені таким рішенням. Це вкотре доводить, що в нашій країні працює Конституція, що кожна людина має право захистити честь, гідність і ділову репутацію. І Валерій Дубіль і його команда абсолютно нормально сприймають обгрунтовану критику, бо вона ознака цивілізованого суспільства. Одразу  після виборів Валерій Дубіль публічно заявив про те, що не тримає образи на людей, які поливали його брудом.  Та покласти край цим звинуваченням мав суд, аби це стало наукою для людей, для яких подібні методи стали нормою життя.

Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини