Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 02:00:25

З початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис.

05.07.2013   10:59Агенцiя

2 липня у Чернігівському ОЦЗ відбулась нарада за участю керівного складу обласного та директорів базових центрів зайнятості на тему "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості протягом січня-травня 2013 року та завдання щодо впровадження нових інструментів підвищення ефективності роботи".

Відкрила нараду директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка, поінформувавши учасників про пріоритетні завдання, що були поставлені Міністром соціальної політики Наталією Королевською під час Всеукраїнської наради Державної служби зайнятості, яка нещодавно відбулася у м. Каневі Черкаської області, а саме: щодо підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, ефективного втілення в життя всіх інструментів сприяння зайнятості, які містяться в новому Законі України «Про зайнятість населення», скорочення середньої тривалості безробіття, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи та підвищення рівня відповідальності з боку працівників служби.

Також Лідія Падалка проаналізувала ситуацію на ринку праці регіону та роботу обласної служби зайнятості за 5 місяців 2013 року. Зокрема вона зазначила, що з початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис. осіб, що на 12,2% більше, ніж у минулому році. За направленням служби зайнятості отримали роботу 9,2 тис. громадян – на 10,2% більше ніж у січні-травні минулого року. Зокрема, 298 безробітних започаткували підприємницьку діяльність. Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 2,1 тис. безробітних. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 2,7 тис. осіб.

Про надання послуг неповнолітнім особам та цільові орієнтири діяльності обласної служби зайнятості розповів заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський. Під час наради учасники розглянули й ряд інших питань, зокрема: механізм видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних тощо.

Підбиваючи підсумок наради Лідія Падалка наголосила на важливості активізації співпраці з органами влади, місцевого самоврядування та роботодавцями, з питань виконання пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, інформаційно-роз’яснювальної роботи норм чинного Закону України «Про зайнятість населення» та посиленні відповідальності кожного працівника  служби зайнятості.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини