Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 вересня, 19:06:32

Володимир Хоменко: “На державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави”

22.06.2013   15:45

На цьому голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив під час урочистостей з нагоди Дня державної служби.

“Саме на державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави.

Як зазначив Президент України Віктор Янукович: „Сьогодні в умовах модернізації усіх сфер суспільного життя саме від компетентних, ініціативних, кваліфікованих кадрів залежить реалізація розпочатих нами соціально-економічних реформ, розвиток громадянського суспільства, забезпечення добробуту співвітчизників”.

Відтак створення корпусу державних службовців, які б високопрофесійно забезпечували законність і права громадян, є важливою умовою підвищення якості життя громадян України, утвердження свободи й демократії, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної економіки на міжнародному рівні”, – підкреслив очільник області.

За його словами, сьогодні першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення ефективної роботи владних органів щодо реалізації реформ в Україні, є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук, розкриття нових можливостей людського потенціалу.

З усіх організаційних ресурсів саме “людський ресурс”, або “людський потенціал”, є на сьогоднішній день тим резервом, що приховує найбільші можливості для підвищення ефективності функціонування органів державної влади.

Особливої ваги цей аспект набуває в контексті сучасних реформ, основною метою яких є становлення професійної, високоефективної, стабільної, авторитетної державної служби, що здатна відповідати на виклики сьогодення.

“Поза сумнівом, від якості державної служби, її організованості, соціального спрямування, ефективності роботи безпосередньо залежать рівень задоволення потреб громадян і, як наслідок, соціальна стабільність та консолідованість суспільства.

Можна з упевненістю стверджувати, що державні службовці, тобто ми з вами, це той ресурс розвитку держави, який здатний забезпечити європейські стандарти життя та конкурентноздатність країни на міжнародному рівні”, – відзначив голова облдержадміністрації.

Володимир Хоменко вручив відзнаки обласної державної адміністрації переможцям і лауреатам ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Присутніх зі святом також привітали голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

ДТП у Чернігові: п’яний водій на легковику зіткнувся з тролейбусом 13:01

Вчора, близько 20-ї години, на вулиці Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода за участі громадського транспорту — автомобіль Seat Leon зіткнувся з тролейбусом, який стояв на зупинці.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 26 вересня 2023 11:36

Протягом доби росіяни зі своєї території 9 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

 Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто

Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто 10:53

За належної взаємодії прокурорів Прилуцької окружної прокуратури, слідчих Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УКР ГУНП в Чернігівській області викрито злочинну групу, яка налагодила шахрайську схему з продажу автомобілів в мережі Інтернет.

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності 10:19

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини бути обачними під час спілкування з незнайомцями та не розголошувати паролі, що надходять в SMS-повідомленнях. Представляючись працівниками поштових компаній, шахраї випитують секретну інформацію і можуть отримати доступ до вашого телефону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини