Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 11:53:32

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

22.06.2013   11:54

В останню неділю червня в Сеньківці Городнянського району Чернігівської області на спільному кордоні України, Білорусі й Росії відбудеться міжнародний фестиваль "Дружба-2013". Громадський порядок на святі забезпечуватимуть правоохоронці трьох держав.

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Брянської та Гомельської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів. Цього року Україна є приймаючою стороною фестивалю. Саме у Сеньківці сходяться кордони Чернігівської, Гомельської та Брянської областей.

Аби свято пройшло спокійно, за тиждень до нього правоохоронці трьох держав зустрілися, щоб ретельно вивчити та обговорити всі аспекти спільної діяльності правоохоронних відомств прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю.

Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Брянщини й Гомельщини, а також їхні заступники з питань громадської безпеки в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів 29 червня.

В урочистій обстановці сторони погодили, затвердили і взяли до реалізації Спеціальний план по забезпеченню правопорядку та громадської безпеки під час проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013» на кордоні України, Білорусі й Росії. За результатами зустрічі був підписаний Протокол.

У затвердженні плану взяли участь начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, начальник Управління внутрішніх справ Гомельського облвиконкому МВС Республіки Білорусь генерал-майор міліції Валерій Поліщук та начальник Управління МВС Російської Федерації по Брянській області генерал-майор поліції Валентин Кузьмин.

Тристоронню зустріч у Сеньківці, за багаторічною традицією, керівники Управлінь внутрішніх справ Чернігівської, Гомельської та Брянської областей використали також як добру нагоду підтвердити міцність професійних та дружніх контактів правоохоронців. На українському боці кордону було облаштовано імпровізований подіум, де поважні керівники в урочистій обстановці скріпили підписами офіційні документи стосовно подальшої співпраці на ключових напрямках правоохоронної діяльності.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина залучить більше шістисот працівників міліції та їх добровільних помічників. Подібну активність виявлять і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей, проте особлива увага буде прикута саме до ефективності організаційних заходів з боку Чернігівщини, яка цьогоріч є приймаючої сторони.

 

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION