Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:02:36

У Чернігові відбулася Меморіальна акція «Запали свічку пам’яті». ФОТОрепортаж

21.06.2013   23:38

21 червня, о 21.30 у Чернігові біля пам’ятника воїнам, полеглим у боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини, запалало слово "ПОМНИМ"

Ці слова, викладені з багатьох маленьких свічок, нагадали чернігівцям, що 72 роки тому, на світанку 22 червня 1941 року фашистська Німеччина здійснила віроломний напад – розпочалася Велика Вітчизняна війна проти німецько-фашистських загарбників.

Запалена свічка здавна вважається одним з християнських символів віри, пам'яті і скорботи, уособленням нерозривного духовного споріднення і морального єднання між людьми, між історичними подіями, між епохами.

Звертаючись до людей, які зібралися у сквері, заступник голови обласної організації Партії регіонів Володимир Вінниченко сказав:  "Запалюючи   свічку,   кожен   з  нас   вшановує   світлу  пам'ять   Солдат, «с кровавых не пришедших полей», які ціною свого життя захистили Вітчизну, врятували світ від смертельної небезпеки. Кожен з нас вшановує світлу пам'ять мільйонних жертв злочинного фашистського режиму, які гинули під ворожими бомбами, вмирали болісною смертю від голоду і тортур у фашистських катівнях і концтаборах. Запалюючи  свічку  пам'яті,  кожен  з  нас  висловлює  безмірну  подяку нашим  ветеранам,  які з  честю  виконали  свій священний  обов'язок перед Вітчизною – у кровопролитній війні розгромили загарбників та їх прислужників, звільнили світ від фашизму, у важкі післявоєнні роки відновили країну з руїн".

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Меморіальна акція "Запали свічку пам’яті" проводиться сьогодні по всій Україні, а у містах-героях вона триватиме до світанку.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини