Суд скасував вирок ніжинським "робінгудам" за викриття наркоторговців
Вищий спеціалізований суд скасував вирок ніжинським "робінгудам", яких раніше позбавили волі за викриття місцевої мережі наркоторговців і вчинення самосуду над ними.
Варто зазначити, що запобіжний захід для засуджених поки не був скасований, це питання буде розглянуто на новому засіданні суду, передає Кореспондент.
"Ми зазвичай не знаємо без повного тексту рішення підстав для скасування, але навіть прокурор визнав, що було істотно порушено право на захист - трьох адвокатів підсудних на суді вигнали", - розповіла одна з захисниць Катерина Никитюк.
Адвокат зазначила, що засуджені відбували покарання кілька років без вироку. При цьому суд раніше задовольнив касаційні скарги щодо порушення права на захист представника обвинувачених Олександра Заруцького.
Як повідомлялося 8 січня, Чернігівський апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції у кримінальній справі про ніжинських "робінгудів".
Згідно з вироком суду, шестеро мешканців Ніжина повинні провести за ґратами від 7 до майже 12 років. Суд також постановив конфіскувати майно засуджених. Історія "робінгудів" почалася в 2011 році.
Останні новини Чернігівщини
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».
За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14
З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.