Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 12:33:32

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму

12.06.2013   15:23

Перший заступник Чернігівського міського голови вимагає конкретики в питаннях розвитку туризму

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму й туристичної інфраструктури в Чернігові. Про це заявив перший заступник міського голови Сергій Андрос під час засідання круглого столу, присвяченого співпраці влади, бізнесу й громадськості в питаннях розвитку туристичної сфери, активізації промоції міста Чернігова на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг.

При цьому він запевнив, що намагатиметься усунути бюрократичні перепони, з якими можуть зіткнутися активні місцеві підприємці в ході реалізації своїх ідей.

Зокрема, керівник Чернігівської медіагрупи Ярослав Сухомлин зініціював цікавий проект навігації містом, що передбачає встановлення вуличних вказівників, карт і схем на ключових перехрестях обласного центру, інформаційних стендів поблизу визначних пам’яток. Для їх виготовлення і розміщення потрібне сприяння й погодження відповідальних підрозділів міської ради. Саме це готовий забезпечити С. Андрос.

Важливим чинником у поліпшенні інформаційного простору міста має стати збільшення зон вільного доступу до Інернету. Як поділився планами керівник Інтернет – напрямку ТРК «Основа» Олексій Горбунов, до існуючих п’яти зон Wi-Fi можуть додатися ще дві – на Валу і в Центральному парку культури та відпочинку. Щоправда, прокладання мереж досить вартісне, над цим слід попрацювати спільно.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко наголосив, що запорукою успішного туристичного бізнесу є формування позитивного іміджу міста, розбудова сучасної інфраструктури, розповсюдження інформації про пам’ятки, туристичні маршрути й готелі Чернігова. Перспективними напрямками є активізація співпраці з містами-побратимами й брендування міста на будь-яких масових заходах.

Крім того, управління стратегічного розвитку міста та туризму міськради готове надати всім підприємцям, які працюють у сфері громадського харчування, транспортних перевезень, міжнародних комунікацій друковану продукцію про місто для максимального охоплення потенційних вітчизняних та іноземних туристів.

На завершення спілкування С. Андрос запросив усіх зацікавлених до більш предметної співпраці й пообіцяв особисто підтримати креативні й обгрунтовані проекти.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі 09:55

Унікальний мультимедійний комплекс для навчання обслуги зенітної установки ЗУ-23-2 функціонує у 169 навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині.

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині 09:50

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України).

Політична шахівниця № 4:

Політична шахівниця № 4: "адекватний кандидат" від "Рідного дому", питна вода від обласної ради, проблеми з теплом у Ніжині 09:44

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини. Даний випуск проекту хронологічно охоплює часові проміжки минулого тижня (18 – 24 жовтня).

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання 09:32

Минуло тижня дорожники, надзвичайники та правоохоронці відпрацювали координацію спільних дій в умовах зимової негоди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини