У Чернігівській області 45 тис. хворих на гіпертонію вже отримали ліки за зниженими цінами
На Чернігівщині активно продовжується реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. У рамках реалізації проекту на 2013 рік області виділено 3,9 млн. грн. субвенцій з державного бюджету.
За інформацією Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області, 45 тис. хворих на гіпертонію вже отримали ліки за зниженими цінами та зекономили таким чином понад 473 тис. грн.
Усі лікувально-профілактичні заклади Чернігівщини у достатній кількості забезпечені рецептурними бланками, постійно здійснюється контроль за виписуванням рецептів, у яких зазначається міжнародна непатентована назва препаратів.
Лікарями вже виписано понад 160 тисяч рецептів на часткове відшкодування вартості лікарських засобів.
Слід зазначити, що у пілотному проекті на теренах Чернігівщини беруть участь 192 аптечні заклади приватної та комунальної форм власності.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.