Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 09:01:07

Чернігів відвідала делегація з міста-побратима Гомеля

06.06.2013   08:18

4 червня у Чернігові з офіційним візитом перебувала делегація з міста Гомеля на чолі з головою Гомельської міської ради депутатів Іваном Бородинчиком.

У складі делегації прибули також голова обласної ради ветеранів, заступник голови Ради депутатів Володимир Чарнаштан, керівники підприємств, організацій, депутати Гомельської міської ради.

У Чернігівській міській раді почесних гостей зустрічали Чернігівський міський голова Олександр Соколов, секретар міської ради Олег Шеремет, керівники структурних підрозділів та депутати міської ради.

 Олександр Соколов коротко ознайомив гостей з видатними сторінками стародавньої історії міста та основними напрямками торговельно-економічного і культурного розвитку сучасного Чернігова. Він зауважив, що Гомель об’єднує з Черніговом багаторічна історія дружби, і партнерські стосунки між містами-побратимами помітно пожвавилися по всіх напрямках: торгово-економічному, культурно-освітянському та ін. Міський голова також зауважив, що Чернігів має досвід співпраці з міжнародними фундаціями, зокрема, з питань енергозбереження – проекти GIZта USAID, зі Світовим банком та ін.

Голова Гомельської міської ради Іван Бородинчик підкреслив, що між Гомелем та Черніговом існують давні дружні стосунки і на сьогоднішній день мають дуже позитивну динаміку. Так, за перший квартал поточного року товарообмін між Гомелем та Чернігівщиною склав понад 13 млн. доларів США.

Основою співробітництва між нашими містами, крім спільних братерсько-слов'янських інтересів, є також існуючі угоди про співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній і культурно-освітній сфері 2009 року та договір "Слов'янське братерство" про співробітництво між містами Брянськ, Гомель та Чернігів, який був продовжений у минулому році на 5 років - до 2017 року.

Олександр Соколов побажав гостям приємних вражень від перебування в м. Чернігові та від імені міської громади подарував сувеніри на згадку про перебування у нашому древньому місті. 

Члени гомельської делегації разом з чернігівськими колегами поклали квіти до братської могили загиблих воїнів у сквері ім. М. Попудренка та до пам'ятника Т.Г. Шевченку.

 У рамках візиту відбулась екскурсія визначними місцями стародавнього Чернігова, ознайомлення з історичними пам'ятками національного заповідника "Чернігів стародавній", відвідування Антонієвих печер, круїз Десною. Крім того, за програмою перебування у м. Чернігові делегація гомельчан відвідала пивзавод виробника ТМ "Чернігівське" та ряд торговельно- розважальних закладів міста.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області

Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області 09:00

У Міжнародному виставковому центрі столиці 23 жовтня відбулася традиційна зустріч уродженців Придесення на конференції Товариства «Чернігівське земляцтво», приуроченій до 25-ї річниці утворення організації.

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу 08:55

Торфовидобувники Смолинського торфозаводу розпочали розробку нового торфородовища. Наразі на болоті працює фреза, яка готує землі до нового сезону.

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна 08:50

24.10.2021 Деснянською спеціалізованою прокуратурою Центрального регіону України отримано інформацію з однієї з військових частин, яка дислокована на Київщині, про загибель військовослужбовця цієї військової частини, 1997 р.н., уродженця м. Павлоград, Дніпропетровської області.

Чернігівський район: рятувальники ліквідували займання, що виникло в зерносушарці

Чернігівський район: рятувальники ліквідували займання, що виникло в зерносушарці 08:42

25 жовтня об 11:39 надійшла інформація, що у с. Мощне, Чернігівського району, на території СК "Миколаївський" в зерносушарці виникло загоряння кукурудзи.

Суспільне розбудовує гіперлокальну мережу: команда зустрілася з громадами Чернігівщини

Суспільне розбудовує гіперлокальну мережу: команда зустрілася з громадами Чернігівщини 08:40

Упродовж тижня з 18 до 22 жовтня команда Суспільного знайомилася з мешканцями 10 міст та містечок Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини