Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 19:19:37

Пройшов благодійний захід “Хай добром розквітнуть душі”

30.11.2011   14:02

До Міжнародного дня інвалідів

30 листопада до Міжнародного Дня інвалідів в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм пройшов благодійний захід “Хай добром розквітнуть душі”, участь у якому взяли голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, представники громадських організацій інвалідів.

Відкрила захід виставка робіт людей з інвалідністю, на якій було представлено вироби з деревини, вишиванки, картини, портрети, малюнки, іграшки тощо.

Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації наголосив, що відзначання Міжнародного дня інвалідів – чергове нагадування суспільству про необхідність постійної уваги до людей з особливими потребами і вдосконалення роботи органів влади, направленої на їх соціальний захист.

“Керівництво нашої держави проводить послідовну політику в сфері забезпечення прав і свобод людей з інвалідністю на основі дотримання принципів законності, демократії, рівності та соціальної справедливості.

Керівник області підкреслив, що обласна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування приділяють постійну увагу розв’язанню проблем інвалідів, створенню умов для здобуття ними освіти, отриманню реабілітаційних, соціальних та медичних послуг.

Так, у цьому році на добудову спального корпусу Чернігівського Центру реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” виділено понад 7 мільйонів гривень бюджетних коштів. Значні суми спрямовано на придбання спецобладнання.

Зокрема, в цьому році за кошти обласного бюджету для шкіл-інтернатів, де навчаються діти-інваліди, придбано корекційне обладнання на суму 560 тисяч гривень.

“Слід зазначити, що у вирішенні проблем соціального захисту інвалідів беруть активну участь і самі інваліди, їхні громадські організації. Своїм особистим прикладом вони надихають оточуючих на активний пошук шляхів розв’язання існуючих проблем.

Хочу звернутися до всіх, чия діяльність пов’язана із забезпеченням потреб людей, позбавлених повноцінного здоров’я – оточімо їх своєю увагою та турботою, аби вони насправді відчули підтримку з боку суспільства у подоланні своїх проблем”, – зауважив Володимир Хоменко.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів він також вручив відзнаки облдержадміністрації.

А директор обласного центру реабілітації дітей-інвалідів Василь Пасічник та директор центру реабілітації дітей-інвалідів з м. Прилуки Василь Гавриленко отримали від очільника області сертифікати на спецобладнання для своїх установ.

На урочистостях до присутніх звернувся і Іван Коробка, відзначивши, насамперед, багатогранність експонатів виставки, їх високу мистецьку якість: “Важко навіть уявити, що все це зроблено руками умільців з особливими потребами. Виставка ще раз засвідчила, що людина, незалежно від стану здоров’я, соціального статусу, може бути повноцінним членом суспільства, отримувати належні знання та професійні навички. Друзі, пам’ятайте ваші здібності, інтелект, загострені почуття та делікатність потрібні нашому суспільству”.

Заступник голови обласної ради висловив велику і щиру подяку керівникам установ соціальної реабілітації, громадським об’єднанням та організаціям, лікарям і вчителям, побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, віри в свої сили та здійснення всіх мрій.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в розвиток соціального захисту інвалідів та з нагоди свята Іван Коробка нагородив грамотами обласної ради та нагрудними знаками до них директора Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Олену Житняк, голову Ічнянської районної організації Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Віктора Кічая, начальника відділу у правах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради Наталію Сивенко та члена Чернігівського обласного відділення Українського національного Фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петра Прищепа.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини