Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 07:15:18

Відбувся семінар для представників малого бізнесу Чернігова

29.11.2011   17:08

Сьогодні у Чернігівській міській раді пройшла тематична зустріч з представниками організацій підприємців в рамках програми підтримки малого підприємництва в місті Чернігові на 2011-2012 роки під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка.

У заході взяли участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції у м. Чернігові Лідія Альбаща, начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна, директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко, начальник управління споживчого ринку та підприємництва міської ради Віталій Сидоренко та підприємці міста.

Відкриваючи зустріч, Олександр Буцко наголосив, що, організовуючи її проведення, міська влада ставила на меті обговорення з підприємцями змін в законодавстві, що відбулися останнім часом, особливо з введенням в дію нового Податкового кодексу України, аби уникнути помилок та працювати у законодавчому полі, знаючи свої права і обов’язки.

З роз’ясненнями нових положень Податкового кодексу України щодо застосування законодавства з питань оподаткування виступила Лідія Альбаща. Вона підкреслила, що одним із завдань міських податківців є застереження суб’єктів господарювання від діяльності у не правовому полі та ухилення від сплати податків.

Багато питань у підприємців було й до порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це присутніх поінформувала начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна.

Директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко акцентував увагу на питаннях взаємодії центру зайнятості з роботодавцями, зокрема: організація ярмарку вакансій, надання послуг центру зайнятості у навчанні безробітних з метою працевлаштування, прийняття підприємцями на роботу найманих працівників та їх скорочення.

Підсумовуючи виступи учасників зустрічі, Олександр Буцко зазначив, що необхідність проведення подібних семінарів для представників малого і середнього бізнесу є очевидною, оскільки такі заходи сьогодні дають можливість не лише дізнатися про нововведення у законодавстві, а й отримати конкретні відповіді на свої запитання. Він запевнив, що міська влада й надалі проводитиме відповідні зустрічі для налагодження постійного діалогу підприємців зі службами, з якими вони стикаються у своїй діяльності, що, на його думку, сприятиме підтримці малого підприємництва у місті.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми 21:23

19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання 21:18

За період активних бойовий дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 900 об’єктів електропостачання.