Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 17:37:26

З початку року платниками податків Чернігова сплачено 411,9 млн. грн. податків

27.05.2013   13:31

Реформування податкової системи, її лібералізація, послідовне запровадження у практику європейських стандартів обслуговування бізнесу зумовили забезпечення на Чернігівщині стабільного й ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів.

З початку року платниками податків сплачено 411,9 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються податковою службою. Зокрема, до загального фонду Державного бюджету забезпечено збір податкових платежів у сумі 184,9 млн. грн. Надходження податкових платежів до місцевих бюджетів склали 222,7 млн. грн.

Позитивні зміни у діяльності податкової служби сьогодні помітні платникам податків, перш за все, завдяки запровадженню та інтенсивному розвитку електронних сервісів. Ефективність та оперативність адміністрування податків і платежів забезпечує система електронної податкової звітності. Суттєвим імпульсом для переходу бізнесу на її використання стало відкриття при органах ДПС відділів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, які надають послуги на безоплатній основі. Сьогодні такий відділ діє у м. Чернігові за адресою: м. Чернігві, вул. Кирпоноса, 28, кім. 14. Послуги отримали більше 10 тис. клієнтів, у т.ч. 8 тис. фізичних осіб. З кожним місяцем спостерігається динамічний ріст кількості бажаючих. Засобами телекомунікаційного зв’язку із використанням електронних цифрових ключів подано 98% звітності з ПДВ.

Не менш помітним покращенням  для платників податків є функціонування ризикоорієнтованого моніторингу тіньової економіки, що дає можливість вивести з-під постійної уваги податківців сумлінний бізнес. Зокрема, відбір до проведення планових перевірок здійснюється виключно за визначеними критеріями ризиків.

Податкова служба діятиме шляхом рівноправного партнерства з підприємництвом, на основі взаємодії з врахування інтересів обох сторін.


Олександр Марухленко, перший заступник начальника ДПІ  у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини