Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:53:23

Обласна організація святкує 80-річчя з дня заснування УТОГ

21.05.2013   18:17

УТОГ є тим "мостом”, який поєднує людей нечуючих з інтересами і проблемами сучасного життя суспільства, зміцнює впевненість у завтрашньому дні.

21 травня в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк взяв участь у святковому заході, присвяченому 80-річчю з дня заснування Українського товариства глухих. Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Леонід Подоляк оголосив Подяки трудовому колективу Чернігівської обласної організації УТОГ та Чернігівського УВП УТОГ.

Також обласну організацію УТОГ привітали та вручили відзнаки голова Центрального правління Українського товариства глухих Юрій Максименко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка.

Звертаючись до присутніх Іван Коробка, зазначив: «Вашою невтомною працею збагачується економіка, соціальна сфера і культурно-духовне життя області й держави. Зокрема, лише Чернігівським учбово-виробничим підприємством УТОГ випускається більше ста найменувань товарів широкого вжитку…»

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу трудової і соціальної реабілітації інвалідів зі слуху та з нагоди 80-річчя від дня створення Українського товариства глухих Іван Коробка вручив Почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки до них розкрійнику матеріалів та крою Чернігівського учбово-виробничого підприємства УТОГ Володимиру Борисенку та перекладачу-дактилологу Чернігівської обласної організації УТОГ Тетяні Власкіній.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.