Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 17:41:44

Понад 100 дітей з України, Білорусі та Росії представлять свої творчі здібності на Міжнародному дитячому святі “Слов’янської дружби джерело-2013”

21.05.2013   09:05

Уже увісімнадцяте на Чернігівщині біля Монументу дружби у с. Сеньківка відбуватиметься Міжнародне дитяче свято “Слов’янської дружби джерело”, яке покликане зміцнювати дружбу між дітьми трьох країн.

Особливістю цьогорічного свята є те, що захід проводиться у рамках оголошеного Президентом України Віктором Януковичем Року дитячої творчості та виконання нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України”, одним з пріоритетів яких є створення для кожної дитини можливостей для розвитку творчих здібностей.

Міжнародне дитяче свято проходитиме 1–2 червня у с. Сеньківка Городнянського району та м. Чернігові. У цьому році приймаючою стороною буде Чернігівщина і участь у ньому візьме понад 100 обдарованих дітей з України, Республіки Білорусь та Російської Федерації. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 20 травня під час засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходу.

За задумом організаторів, урочисте відкриття Міжнародного дитячого свята “Слов’янської дружби джерело” традиційно відбудеться біля Монументу Дружби. Основна ж низка заходів пройде в обласному центрі. Дитячі делегації трьох держав візьмуть участь у лідерському форумі “Нове покоління обирає”, майстер-класах з різних видів декоративно-прикладного мистецтва і технічної творчості, спортивно-ігровій та розважально-пізнавальній програмі “Слов’янські розваги”. Демонструватимуться виставки творчих робіт “Місто майстрів” та фотовиставка “Світ творчості”.

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини