Наталія Білоус відвідала громадську організацію та ознайомилася з роботою її підприємства
28 листопада заступник голови облдержадміністрації з фінансово-економічних та соціальних питань Наталія Білоус відвідала Чернігівську громадську організацію сімей, в яких виховуються діти-інваліди дитинства "ГІПОКРАТ”, ознайомилася з роботою підприємства організації "Центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів”.

Підприємство займається пошиттям сучасного робочого одягу, здійснює пакувальні роботи. На базі підприємства силами працівників Центру та активу громадської організації інвалідів постійно організовуються культурно-масові, реабілітаційно-оздоровчі та спортивні заходи, які охоплюють понад 150 дітей з обмеженими фізичними можливостями.
Керівник громадської організації "ГІПОКРАТ” Валентина Фрол розповіла про діяльність своєї організації, похвалилася здобутками дітей, які відвідують гуртки та спортивні секції, поділилася планами на найближчу перспективу, торкнулася проблемних питань. Все, чого вдалося досягти організації, за її словами, відбулося завдяки невтомній праці дружнього колективу, який об’єднало спільне горе та бажання покращити життя близьких людей.
Валентина Фрол подякувала обласній державній адміністрації за увагу до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями та допомогу в їх вирішенні. У свою чергу Наталія Білоус пообіцяла й надалі підтримувати громадську організацію та підприємство, сприяти їх діяльності.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.