Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 00:16:54

Веб-конференція та наметове містечко до Дня Європи

16.05.2013   12:00Агенцiя

Веб-конференцію “Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями” та інформаційний намет на Червоній площі організували Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка в контексті реалізації проекту “Дні Європи в Україні – 2013”.

В рамках фестивалю країн Європи організації-партнери на Червоній площі міста Чернігова презентували друковані та фотоматеріали на європейську тематику, а також стосовно співробітництва України та Європейського Союзу у галузях економіки, освіти, культури тощо.

Організатори зосередили увагу на роз’ясненні серед громадськості європейських цінностей, можливостей навчання та стажування в європейських освітніх закладах, вивчення мови та культури європейських країн, діяльності інституцій Європейського Союзу.

Окрім цього на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів було проведено веб-конференцію “Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями”. Окрім Чернігова, участь у заході взяли експерти та представники громадських організацій Кіровограду, Сум, Херсону, Хмельницького, Чернівців та Харкова. Основним експертом виступив Сергій Чумак, представник Полтавського осередку Всеукраїнської організації інвалідів “Союзу організацій інвалідів України.

Учасники веб-конференції поділилися проблемами інтеграції людей з обмеженими можливостями у суспільство. Основними з них залишаються низький рівень забезпечення безперешкодного пересування інвалідів по вулицях міст, користування громадським транспортом, доступу до об’єктів інфраструктури. Недостатньою є і соціальна та психологічна робота з сім’ями, в яких є діти з обмеженими можливостями.

Серед можливих шляхів вирішення цих труднощів експерти внесли пропозиції щодо створення мережі спеціальних центрів допомоги для інвалідів з широким залученням європейського досвіду та спеціальних організацій, які б займалися обладнанням закладів міської інфраструктури спеціальними конструкціями для полегшення доступу інвалідів.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.