Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 23:58:32

Веб-конференція та наметове містечко до Дня Європи

16.05.2013   12:00Агенцiя

Веб-конференцію “Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями” та інформаційний намет на Червоній площі організували Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка в контексті реалізації проекту “Дні Європи в Україні – 2013”.

В рамках фестивалю країн Європи організації-партнери на Червоній площі міста Чернігова презентували друковані та фотоматеріали на європейську тематику, а також стосовно співробітництва України та Європейського Союзу у галузях економіки, освіти, культури тощо.

Організатори зосередили увагу на роз’ясненні серед громадськості європейських цінностей, можливостей навчання та стажування в європейських освітніх закладах, вивчення мови та культури європейських країн, діяльності інституцій Європейського Союзу.

Окрім цього на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів було проведено веб-конференцію “Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями”. Окрім Чернігова, участь у заході взяли експерти та представники громадських організацій Кіровограду, Сум, Херсону, Хмельницького, Чернівців та Харкова. Основним експертом виступив Сергій Чумак, представник Полтавського осередку Всеукраїнської організації інвалідів “Союзу організацій інвалідів України.

Учасники веб-конференції поділилися проблемами інтеграції людей з обмеженими можливостями у суспільство. Основними з них залишаються низький рівень забезпечення безперешкодного пересування інвалідів по вулицях міст, користування громадським транспортом, доступу до об’єктів інфраструктури. Недостатньою є і соціальна та психологічна робота з сім’ями, в яких є діти з обмеженими можливостями.

Серед можливих шляхів вирішення цих труднощів експерти внесли пропозиції щодо створення мережі спеціальних центрів допомоги для інвалідів з широким залученням європейського досвіду та спеціальних організацій, які б займалися обладнанням закладів міської інфраструктури спеціальними конструкціями для полегшення доступу інвалідів.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини