25 років від початку виведення радянських військ з Афганістану
У Чернігові з нагоди 25-ої річниці початку виведення радянських військ з Афганістану відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.
У церемонії взяли участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова обласного відділення УСВА Станіслав Віхров, учасники бойових дій у Республіці Афганістан, члени їхніх родин, школярі. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих, зниклих безвісти та померлих після завершення війни побратимів.
За словами О.Соколова, 15 травня – це також пам’ятна дата для всіх, хто пройшов через війну в Афганістані. “Вона дала надію, що війна завершиться і наші хлопці не будуть більше гинути. Скільки будемо жити, стільки будемо пам’ятати дати 15 травня і 15 лютого”, – сказав він.
Як повідомив С.Віхров, на сьогодні у Чернігівській області проживають майже 4800 учасників бойових дій в Афганістані. Для багатьох із родин актуальними залишаються питання покращання медичного забезпечення, поліпшення житлових умов, отримання автотранспорту для інвалідів.
“Ми повинні пам’ятати та дбати про ветеранів Великої Вітчизняної війни, але й не забувати про учасників бойових дій в інших державах”, – зазначив він.
Представники обласного відділення УСВА переконані, що 25-та річниця виведення радянських військ з Афганістану (15 лютого 2014 року) має відзначатися на державному рівні, а до цього часу, у тому числі законодавчо, мають бути вирішені проблемні питання.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.