Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:03:09

Обговорили результати та визначили пріоритети роботи

10.05.2013   11:57Агенцiя

8 травня в Чернігівському ОЦЗ відбулася нарада з директорами та технологами-організаторами базових центрів зайнятості на тему: "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 4 місяці 2013 року та пріоритетні завдання щодо реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Протягом січня-квітня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 29,3 тис. громадян, що на 5,8% більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, статус безробітного мали 13,9 тис. осіб, що на 18,1% більше ніж торік.

З початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 7 тис. громадян - на 11% більше ніж у січні-квітні минулого року, з них - 4,8 тис. зареєстрованих безробітних.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 225 людей. За направленням служби зайнятості набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію1,8 тис. безробітних. Протягом січня-квітня до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тис. осіб. Станом на 1 травня на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,9 тис. безробітних громадян - на 5,6% більше ніж торік. Актуальними були 1,7 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 10 безробітних осіб.

Пріоритетами у роботі обласної служби зайнятості перший заступник директора ОЦЗ Вячеслав Бєлогура назвав підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, поглиблення співпраці з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування й активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації норм нового Закону України "Про зайнятість населення". У березні-квітні Кабінет Міністрів України та Міністерство соціальної політики затвердили низку підзаконних актів, які регулюють питання надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Отже, інструментарій для роботи в новому законодавчому полі є. Під час наради були обговорені механізми надання послуг відповідно до чинного Закону України "Про зайнятість населення" - видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування повного розміру єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних з числа соціально вразливих категорій громадян.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини