Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 20:35:49

Обговорили результати та визначили пріоритети роботи

10.05.2013   11:57Агенцiя

8 травня в Чернігівському ОЦЗ відбулася нарада з директорами та технологами-організаторами базових центрів зайнятості на тему: "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 4 місяці 2013 року та пріоритетні завдання щодо реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Протягом січня-квітня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 29,3 тис. громадян, що на 5,8% більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, статус безробітного мали 13,9 тис. осіб, що на 18,1% більше ніж торік.

З початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 7 тис. громадян - на 11% більше ніж у січні-квітні минулого року, з них - 4,8 тис. зареєстрованих безробітних.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 225 людей. За направленням служби зайнятості набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію1,8 тис. безробітних. Протягом січня-квітня до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тис. осіб. Станом на 1 травня на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,9 тис. безробітних громадян - на 5,6% більше ніж торік. Актуальними були 1,7 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 10 безробітних осіб.

Пріоритетами у роботі обласної служби зайнятості перший заступник директора ОЦЗ Вячеслав Бєлогура назвав підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, поглиблення співпраці з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування й активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації норм нового Закону України "Про зайнятість населення". У березні-квітні Кабінет Міністрів України та Міністерство соціальної політики затвердили низку підзаконних актів, які регулюють питання надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Отже, інструментарій для роботи в новому законодавчому полі є. Під час наради були обговорені механізми надання послуг відповідно до чинного Закону України "Про зайнятість населення" - видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування повного розміру єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних з числа соціально вразливих категорій громадян.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.