Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 22:42:42

Передсвяткова зустріч з ветеранами

08.05.2013   17:17

8 травня, керівники області та міста Чернігова зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги.

Традиційний урочистий захід, присвячений 68-й річниці Великої Перемоги, проходив у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України. Колишніх фронтовиків та трудівників тилу привітали голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, інші керівник.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували загиблих і померлих у післявоєнний час героїв, чиє життя залишилося зразком для нащадків.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко привітав ветеранів у 8 навчальному центрі Держспецслужби транспорту. За словами Володимира Хоменка, в області реалізується низка громадських ініціатив. Це і відродження героїко-патріотичного руху в навчальних закладах, і посилена увага до упорядкування місць, пов'язаних з подіями Великої Вітчизняної. Так, через 70 років було відновлено історичну справедливість з вшанування на державному рівні пам'яті жертв Корюківської трагедії.

 Звертаючись до присутніх, голова обласної ради Анатолій Мельник зауважив, що в історії кожного народу є свої  знаменні події і дати, велич яких не підвладна часу. Для усіх нас - це 9 травня, День Великої Перемоги над фашистськими загарбниками, чергову річницю якої нині відзначаємо.

У своєму виступі О.Соколов назвав символічним той факт, що зустріч проходить саме у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту, адже історія цієї військової частини нерозривно пов'язана з Черніговом. "Тут бережуть і примножують традиції патріотизму та військового братерства, що мають витоки з часів Великої Вітчизняної війни", - сказав він. За словами міського голови, 68-ма річниця Великої Перемоги є важливою та пам'ятною датою. "З особливою гордістю ми зустрічаємо цей день, що для українського народу став прикладом самовідданої любові до Батьківщини, самопожертви і патріотизму", - підкреслив О.Соколов.

За проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов вручили ветеранам почесні грамоти та відзнаки.

З нагоди свята офіцери навчального центру поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям та пам'ятника Тарасу Шевченку. Відбувся показовий виступ почесної роти 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту. Завершився захід святковим концертом.


 

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини