Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:10:28

Голова облдержадміністрації відвідав Козелецький геріатричний пансіонат

08.05.2013   08:10

7 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко привітав з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни, які перебувають на лікуванні у Козелецькому геріатричному пансіонаті.

Голова облдержадміністрації відвідав Козелецький геріатричний пансіонат

Голова облдержадміністрації відвідав Козелецький геріатричний пансіонат

Володимир Хоменко звернувся до ветеранів зі словами вдячності за їх ратний подвиг на фронті та самовіддану працю на відбудові країни у повоєнний період.

Очільник області підкреслив: ключовими завданнями соціальної політики, визначеної Президентом України Віктором Януковичем, є забезпечення максимальної уваги та турботи про здоров’я ветеранів та людей з особливими потребами, суттєве покращення їх соціального захисту.

За словами Володимира Хоменка, обласна державна адміністрація й надалі приділятиме належну увагу учасникам війни, робитиме все можливе для покращення їх соціального захисту, обслуговування та підтримки.

За різними державними та місцевими програмами їм надаються пільги, житлові субсидії, соціальні послуги, компенсації та підвищення до пенсій. Ветерани отримують санаторно-курортні путівки, спецавтотранспорт, інші технічні засоби реабілітації.

Щороку до Дня Перемоги ветеранам війни виплачується разова грошова допомога, розміри якої у 2013 році збільшено на виконання нових соціальних ініціатив Глави держави.

З нагоди свята Володимир Хоменко вручив ветеранам та солдатським вдовам подарунки та квіти.

Після урочистої частини підопічні геріатричного пансіонату переглянули святковий концерт.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Компенсації для роботодавців: за працевлаштування яких безробітних заплатить служба зайнятості 10:54

Сьогодні, в умовах воєнного стану, служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм.