Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:21:12

Cторонами обговорювались наслідки становлення незалежності України

26.11.2011   17:43

З нагоди річниці учасники конференції наголосили на історичній важливості подій.

Міжрегіональна відеоконфенеція, присвячена 20-тій річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України,
 відбулася в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за участю Кіровоградського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, під час якого сторонами обговорювались наслідки становлення незалежності України, спрямовані на зміцнення єдності держави та консолідації українського суспільства.

З нагоди річниці учасники конференції наголосили на історичній важливості подій, пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності у 1991 році і дійшли висновку про те, що Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року став визначальним кроком в утвердженні Української держави, розбудови громадянського суспільства та демократичної правової держави.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.