Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 13:10:14

Просвітяни Чернігова оновили керівництво організації

19.04.2013   10:44Агенцiя

18 квітня 2013 року в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповідника М.М. Коцюбинського відбулися звітно-виборні загальні збори Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Вели збори відомі просвітяни: голова Чернігівської обласної організації Української народної партії, народний депутат 4-го скликання Володимир Ступак, засновник, редактор і видавець газети «Світ - інфо» Петро Антоненко, директор Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського Ігор Коцюбинський.

Зі звітом про роботу організації виступила голова міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, відома поетеса та громадський діяч Надія Галковська.

В обговоренні доповіді виступили Сергій Павленко, Станіслав  Журавель, Володимир Ступак, Петро  Антоненко, Інеса Вачнадзе, Сергій Богдан, Лариса Куровська, Віктор Лазар та інші, які висловили пропозиції та зауваження до роботи організації за звітний період.

В обговоренні чернігівських  просвітян центральною темою  стала не тільки активізація діяльності організації в умовах наступу шовіністичних, антидержавних сил на все українське та підготовка до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, а також і конкретна проблема перейменування вулиць у Чернігові. З цього приводу учасники зборів одноголосно прийняли «Звернення Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка до Чернігівської міської ради з приводу наруги над пам’яттю борців за волю і незалежність України».

Загальні збори доручили новообраному правлінню відновити  роботу комісії «Просвіти» по контролю за дотриманням законодавства про державну мову в діяльності державних, комунальних, приватних структур місті Чернігові.

Загальні збори просвітяни міста  Чернігова вкотре засвідчили, що є  об’єднанням усіх патріотичних і національно-демократичних сил незалежно від їх політичної приналежності, а не пропагандистським підрозділом якось однієї партії.

Головою Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка обрано Андрія Глухенького, заступниками Ігоря Коцюбинського та Надію Галковську.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.