Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:43:18

Через жіночі ініціативи на Городнянщині до ефективного лідерства

18.04.2013   07:37Агенцiя

Прес-конференція, присвячена початку реалізації спільної ініціативи виконкому Городнянської міської ради та громадської організації Центр “Доброчин”, відбулась 17 квітня в м. Городня.

Ініціатива “Сильна жінка – сильна громада” має на меті сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку міста Городня шляхом розвитку лідерських якостей та навичок у жінок-активісток для участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативу представили Городнянський міський голова Андрій Богдан, юрист міської ради Ірина Підлісна, голова правління Центру “Доброчин” Наталія Дрозд та експерт і тренер ініціативи Олександр Підгорний.

В Городні жінки беруть активну участь в усіх сферах життя, в тому числі вони зацікавлені і в економічному розвитку міста, і в покращенні його благоустрою. В Городнянській міський раді 43% депутатів – жінки. Жінки також очолюють більшість існуючих вуличних, домових комітетів, кооперативів. Тому Ініціатива покликана підвищити спроможність жінок-лідерок у сфері активізації життя громад та залучити їх до участі у вирішенні питань місцевого значення через діяльність ОСНів.

На прес-конференції, крім журналістів, були присутні жінки, що мають активну життєву і громадську позицію: депутати, керівники вуличних та домових комітетів, які знають про існуючі проблеми та готові докласти зусиль для їх вирішення, проте потребують допомоги щодо підвищення професійної спроможності. Вони були запрошені до участі в спеціалізованих тренінгах, на яких отримають знання і навички, що дозволять їм реалізувати свої здібності та збільшити свій внесок у розвиток міста.

Проект “Місцевий економічний розвиток міст України” здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів у партнерстві з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР) та Федерацію канадських муніципалітетів (ФКМ).


Дмитро Підгорний, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини