Порятунок погорілої гімназії
26 березня у місті Борзна Чернігівської області сталося лихо – від пожежі постраждало приміщення гімназії імені Пантелеймона Куліша. Місцева влада одразу ж приступила до відновлення гімназії. Ця благородна справа об’єднала всю велику Борзнянську громаду: керівників установ та організацій, підприємців, службовців та всіх небайдужих.
Того ж дня розпочались ремонтні роботи. Щоденно на об’єкті працювало близько 200 осіб: трудовий колектив навчального закладу, учні та батьки, представники підприємств та організацій району і будівельні бригади. На усунення завданої шкоди з районного бюджету було виділено 30 тисяч гривень, з міського – ще 10. Місцеві підприємці та жителі району надали фінансову допомогу в розмірі 46 тисяч гривень, а також будівельні матеріали.
Однак, збитки, завдані пожежею, були занадто великими, щоб відбудувати гімназію виключно за рахунок Борзнянської громади. Тому місцеві жителі попросили допомоги керівництва країни та області. А голова облдержадміністрації Володимир Хоменко особисто звернувся до Президента України з прохання про виділення коштів з державного бюджету для проведення ремонту приміщень гімназії. І вже на початку квітня завдяки особистому сприянню Віктора Януковича до області надійшла додаткова дотація у сумі 200 тисяч гривень, які одразу ж було спрямовано на виконання будівельних робіт у гімназії.
Очільник області також особисто побував у гімназії, ознайомившись із ходом виконання робіт по відновленню навчального закладу. Враховуючи обсяг зробленого та необхідність якнайшвидше відновити діяльність гімназії, головою облдержадміністрації було прийнято рішення про спрямування додаткових коштів з обласного бюджету. Вже 5 квітня додаткові 200 тисяч гривень потрапили на спецрахунок гімназії. Таким чином, всього на відбудові навчального закладу направлено 400 тисяч гривень.
Завдяки вчасній і вкрай необхідній фінансовій допомозі у гімназії відновлено навчально-виховний процес. Педагогічний, батьківський та учнівський колективи гімназії імені Пантелеймона Куліша, а також вся Борзнянська громада висловлюють сердечну подяку Президенту України Віктору Януковичу та голові Чернігівської облдержадміністрації Володимиру Хоменку за допомогу. Саме завдяки швидкій реакції місцевої влади, допомозі Глави держави та очільника області, гімназисти змогли повернутися за парти і продовжити навчання.
http://www.hvilya.com/news/porjatunok_pogoriloji_gimnaziji/2013-04-16-2180
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.