З сьогоднішнього дня в Україні починають діяти спецмита на іномарки
В Україні 13 квітня набуває чинності рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, згідно з яким вводяться трирічні спецмита на імпорт нових авто. Відповідне рішення було опубліковано у виданні Урядовий кур’єр.
Спеціальні заходи застосовуються на три роки шляхом впровадження спеціального мита щодо імпорту в Україну легкових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим (бензиновим) запалюванням залежно від робочого об’єму циліндрів двигуна:
– Більше 1000 куб. см, але не більше 1500 куб. см – у розмірі 6,46% (код УКТ ЗЕД 8703 22 10 00);
– Більше 1500 куб. см, але не більше 2200 куб. см – у розмірі 12,95% (код УКТ ЗЕД 8703 23 19 10).
Експерти про скасування 13% надбавки: падіння цін на авто не варто очікувати
Нагадаємо, 14 березня, уряд ввів новий збір, який торкнеться іномарок, що імпортуються в Україну, йдеться в повідомленні Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.
Також повідомлялося, що введення урядом спеціальних мит на ввезення машин з об’ємом двигуна 1-2,2 л дасть автовиробникам можливість використовувати весь потенціал місцевих заводів, які зараз завантажені менше ніж на 20%.
У свою чергу, Європейський Союз закликав Україну скасувати введення з 13 квітня спеціальних мит на імпорт легкових автомобілів з робочим об’ємом двигуна від 1 тис. куб. см до 2,2 тис. куб. см у розмірі 6,46-12,95% від їх вартості. “Ми закликаємо Україну переглянути й відкликати своє рішення, оскільки йому не вистачає належного юридичного обґрунтування, й воно чинить негативний вплив на економічні інтереси ЄС”, – повідомили в представництві ЄС в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.