Усі загрози підтоплень населених пунктів ліквідовуються спільними зусиллями органів виконавчої влади, комунальних та рятувальних служб
Протягом останніх днів у зв’язку з таненням великої кількості снігу в регіоні неодноразово виникали загрози підтоплень населених пунктів та автодоріг. У випадку надходження повідомлень про такі загрози, обласними службами здійснюється негайне реагування. Координує всі антипаводкові заходи обласний штаб з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків.
6 квітня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів виїзну нараду з питань контролю за виконанням в області антипаводкових заходів. Участь у нараді також взяли заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, керівництво Чернігівського району, начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Вадим Шулюк, керівники обласних управлінь, установ та організацій — члени оперативного штабу. Виїзна нарада проходила у с. Радянська Слобода Чернігівського району, де очільник області та керівники служб на місці оцінили ситуацією за фактом розмиву талими водами насипу між ставком та р. Білоус.
За результатами виїзної наради голова облдержадміністрації доручив у найкоротші строки провести повторні обстеження всіх водойм у регіоні та у разі загрози прориву насипів чи руйнування інших гідротехнічних споруд, або ж у випадку загрози підтоплення житлових будинків та автодоріг, оперативно забезпечувати вчасне регулювання рівня води у озерах та ставках.
Крім того, за останню добу продовжувались роботи по відновленню транспортного сполучення у Варвинському районі, де через сходження талої води з полів відбувся розмив дорожнього полотна протяжністю 3 м. Також ліквідовано загрозу виходу забрудненої води за межі обвідних каналів на полігоні твердих побутових відходів ПП «ГранПласт». Комунальними та рятувальним службами здійснюється відкачування води у всіх випадках загрози підтоплення приватних господарств. За інформацією Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, всього протягом доби відповідними службами проведено роботи по відкачуванню більше 4,6 тис. метрів кубічних води.
Останні новини Чернігівщини
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.
За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу 14:01
За доказовою базою Служби безпеки 5 років позбавлення волі отримав зловмисник, який займався виготовленням саморобної вибухівки та маскував її під вогнегасники.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.