Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:20:03

"Медведчук тримає нас на запасній колії"

06.04.2013   16:08

Таку думку підтримали більшість присутніх на зустрічі чернігівських активістів Всеукраїнського руху "Український вибір", яка відбулася 6 квітня у Чернігові.

Мета зустрічі - напрацювання пропозицій керівництву Руху по активізації діяльності "Українського вибору".

Хоча було оголошено про проведеннячергового круглого столу на тему "Федеративна Україна - шлях до благополуччя та успіху", більшість присутніх вимагали від організаторів роз'яснити їм що ж таке "федералізм".

Взагалі в заході взяли участь півтора десятка осіб.

Зустріч відбувалася у невеличкому приміщенні торгово-офісного центру, який розміщується на Центральному ринку. Можливо до заходу могли долучитися і більше людей, але знайти організаторів серед бутиків та магазинів було доволі складно.

Якщо б організатори прослухали виступи у Дніпропетровську на зустрічі представників семи центральних і східних областей України, їм було б простіше відповідати на запитання присутніх. Бо вони стосувалися і діяльності організації в межах ідей та ідеології "Українського вибору", і механізму залучення до лав цього Руху нових учасників, і питання народовладдя, шляхах, методах і термінах створення суспільства майбутнього, і про цілі Руху. А так на більшість запитань відповідей не було.

Як прокоментував один з тих, хто вперше був присутній на такому зібранні, все це дійство нагадувало секту, хоча організатори запевняли присутніх, що в їх лавах тільки на Чернігівщині налічується більше двох сотень прихильників.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини