Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 20:31:22

Голова Державної пенітенціарної служби України відвідав Чернігівщину. ФОТО

06.04.2013   13:13Агенцiя

У рамках робочого візиту на Чернігівщину Голова ДПтСУ генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Володимирович Лісіцков відвідав органи та установи виконання покарань Чернігівської області.

Перша робоча зустіч Голови відбулась  з губернатором Чернігівщини Володимиром  Хоменко в приміщенні Чернігівської  обласної Державної адміністрації. Під час перемовин голова Державної  пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков розповів про пріоритетні напрямки реформування кримінально–виконавчої системи. Особливим моментом в роботі високопосадовців стала презентація регіональної програми сприяння діяльності кримінально-виконавчій системі Чернігівської області.

Продовженням робочого візиту став конструктивний діалог Голови Служби з пенітенціаріями Чернігівщини, представниками місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, духовенства, в ході якого були окреслені пріоритети в діяльності Державної пенітенціарної служби України, обговорені пропозиції про співпрацю.

Під час зустрічі з особовим складом, Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков зупинився  і на заходах по вирішенню гострих  соціальних питань персоналу Служби. Правами Голови, кращих співробітників та ветеранів органів та установ Чернігівщини заохочено відзнаками Державної пенітенціарної служби України, грамотами, подяками, позачерговими спеціальними званнями.

Знайомство з пенітенціарними  установами Чернігівської області  розпочалося з відвідин Чернігівського слідчого ізолятора та Чернігівської виправної колонії № 44. Супроводжував поважних гостей начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк.

Знаменною подією в ході візиту стало урочисте відкриття на території Чернігівської виправної колонії № 44 банно-прального комплексу. Голова Служби перерізав символічну червону стрічку та оглянув оновлені приміщення. Після капітального ремонту тут встановлені сучасні пральні машини.

Про основні види продукції, які виробляються на підприємстві Чернігівської жіночої колонії, виробничі потужності даного підприємства, перспективи щодо створення нових робочих місць для засуджених доповів директор підприємства Василь Леонідович Кириленко. В одному з приміщень швейної фабрики було продемонстровано введення в експлуатацію новопридбаного апаратно-програмного комплексу системи автоматизованого проектування швейних виробів (САПР).

Найчуттєвішим моментом перебування Голови в установі стало  вручення подарунків малюкам, які разом із засудженими матерями перебувають в Будинку дитини при колонії. Наразі в установі проживає 18 дітей віком до 3-х років.

Стародавні храми Чернігова  не залишили Олександра Лісіцкова байдужим. Голова служби відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор, де приклався до мощей Святих Феодосія та Лаврентія та зустрівся з архієпископом Чернігівським та Новгород-Сіверським Амвросієм. Важливою подією даного заходу стало укладання угоди про співпрацю між Чернігівською єпархією та управлінням ДПтС України в Чернігівській області.

Наступним не менш важливим етапом робочого візиту на Чернігівщину стало відвідання Чернігівського юридичного коледжу, який готує майбутніх офіцерів Державної пенітенціарної служби України. Олександр Володимирович Лісіцков урочисто відкрив новий гуртожиток навчального закладу та ознайомився з умовами навчання та проживання курсантів.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини