Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 19:51:29

Новий закон про вибори – консервація старої політики

24.11.2011   15:04Агенцiя

У експертному клубі “Чиста політика” відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії “Україна Майбутнього” Романа Семешка на тему: “Україна без альтернативи. Новий закон про вибори – консервація старої політики”.

Під час прес-конференції обговорювалися такі питання:

  • які наслідки для української демократії і для держави в цілому буде мати новий закон про вибори до Верховної Ради України?
  • що чекає Україну під час виборчої кампанії та після виборів?
  • чому прийняття нового закону підтримала парламентська опозиція (БЮТ та НУНС), чим вказаний закон для них є вигідним?

“Новий Закон “Про вибори народних депутатів України” спрямовано на консервацію діючого режиму Партії регіонів та її сателітів. Це шлях до тотального контролю над законодавчою владою з допомогою силових державних органів та криміналітету. Що ж стосується підтримки закону представниками від БЮТ та НУНС, то це свідчить про змову депутатів Верховної Ради від опозиції з провладною більшістю та небажанням допустити до Парламенту нові “позапарламентські” політичні сили. Як відомо, 17 листопада Верховна Рада прийняла в цілому Закон про вибори. “За” проголосували 366 депутатів. БЮТ дав 62 голоси. НУНС – 36. Закон передбачає заборону виборчих блоків партій, змішану пропорційно-мажоритарну виборчу систему і 5% прохідний бар’єр”, – зазначив Роман Семешко.

Також він наголосив, що основна мета цього закону – це забезпечення можливості отримання партією влади в наступному скликанні парламенту понад 300 депутатів та змін до Конституції, які призведуть до призупинення процесів євроінтеграції України.

Експертний клуб “Чиста політика”
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.