Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 03:29:26

Нові водійські права обійдуться українцям у 358 гривень

04.04.2013   12:04Агенцiя

У МРЕВ закінчуються бланки для нових водійських посвідчень, бо їх активно розбирають власники старих радянських прав, передає ТСН.

Департамент ДАІ України вимагає протягом року замінити права старого, радянського зразка на нові, пластикові.

Інспектори наголошують, що власникам старих прав нічого перездавати не треба, а просто слід принести документи.

"Фотографії кольорові 3,5 на 4,5. Паспорт, права та медичну довідку", - сказав речник департаменту ДАІ Олександр Зубенко.

"Загалом пластикові права обійдуться у 198 гривень плюс медична довідка за 160 гривень. Всього 358 гривень, не враховуючи вартості фотографування для тих, у кого немає "свіжої" фотографії відповідного розміру", - йдеться у сюжеті.

Нагадаємо, Кабмін своєю постановою №185 від 13 березня 2013 року вніс зміни до законодавства щодо терміну дії посвідчення водія.

http://www.epravda.com.ua/news/2013/04/4/369205/

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини